Zamów transport
 • Transport drogowy międzynarodowy
 • Możesz nam zaufać


  Przyjmujemy 30000 zleceń rocznie
  Nasza flota to 65 najnowocześniejszych zestawów
  Zaufało nam ponad 100 przewoźników
  Statystyka obrazuje że można nam ufać
 • Centrum serwisowe

  SERWIS ANTRANS
 • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

  Współpracujemy z 300 kontrahentami
  Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
  Rocznie przewozimy 600000 ton
  Pokonujemy dystans 6 732 960 km

OFERTA PROMOCYJNA ANTRANS BIS

Drogi przewoźniku, po raz pierwszy w historii Antrans Bis ma do zaoferowania tak atrakcyjne warunki wynajmu naczep. Stań się więc właścicielem firany poprzez jej wynajem oraz współpracę z firmą Antrans Bis.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych przewoźników, wdrożyliśmy w firmie nowe warunki dzierżawy. Wspólnie z przewoźnikiem ustalamy cenę za naczepę, a następnie jeśli suma wpłaty będzie odpowiadała wcześniej ustalonej za nią cenie to właśnie Państwo staną się właścicielami firany !!! Minimalna spłata miesięczna wynosi 1500pln (kwota netto). Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą się Państwo martwić dodatkowymi kosztami jak prowizja, która u nas wynosi 0%. Jedyne koszty jakie państwo ponoszą to kaucja 2000pln. która oczywiście jest zwracana po spłacie wartości naczepy oraz rzecz jasna pokrycie kosztów ubezpieczenia OC/AC i podatku od środka transportu (drogowego).

Decydując się na takie rozwiązanie, jest to równoznaczne ze współpracą z naszą firmą co najmniej do czasu pokrycia kwoty ustalonej podczas decyzji o skorzystaniu z naszej oferty przy terminie płatności 60 dni lub odpowiednio 0 dni - 7% skonto; 7 dni - 5% skonto; 21 dni - 4% skonto, więc Państwu pozostaje tylko wystawianie faktur. W przypadku wcześniejszej rezygnacji ze współpracy niż spłata wartości naczepy, oferta automatycznie jest unieważniona, a wpłacona do tej pory kwota jest traktowana jako poczet za wynajem naczepy. Można też płacić za wynajem naczepy w ramach kompensaty z przydzielonych ładunków.

Dla naszych przewoźników oferujemy również paliwo w cenach hurtowych lub poniżej ceny hurtowej (uzależnione od ilości oraz terminu płatności) z możliwością dostawy do klienta, oraz zniżki nawet do 20% na naszym serwisie w Sławkowie, gdzie oferujemy między innymi: obsługę klimatyzacji, myjnię, strzeżony i monitorowany parking, obsługę tachografów, okręgową stację kontroli pojazdów, serwis ciężarówek oraz ogrzewanie postojowe.

Oferta dotyczy naczep Kröne nie starszych niż 2010 rok. Ilość naczep jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy.

Zapisy oraz szersze informację odnośnie współpracy pod numerami telefonu:

+48 784 662 152 - Tomasz Kardynał 

+48 668 439 494 - Sebastian Szklarczyk


 Specjalizujemy się w krótko i długoterminowym wynajmie naczep. Nasza oferta obejmuje naczepy zarówno nowe jak i używane, co powoduje, że szeroka rzesza zadowolonych Klientów obejmuje tak firmy duże jak i małe. Wszystkie mają jednak wspólną cechę - pragną satysfakcjonującej i kompleksowej obsługi, którą właśnie u nas znajdują

Oferujemy:

 • profesjonalną obsługę i osobiste doradztwo podczas okresu wynajmu;
 • elastyczny okres trwania umowy;
 • uproszczone procedury;
 • konkurencyjne stawki za wynajem;
 • możliwość zakupu środka transportu po zakończeniu umowy
 • ubezpieczenie Autocasco na najlepszych warunkach
 • zapewnienie pełnego zarządzania procesem likwidacji szkód oraz kontaktów z ubezpieczycielem

Najem krótkoterminowy

Korzyści:

 • elastyczne warunki najmu;
 • ubezpieczenie w cenie;
 • minimum formalności administracyjnych;


Najem długoterminowy

Korzyści:

 • naczepa w pełni dostosowana do życzeń klienta

Znajdź nas na Facebooku

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017