Znajomość wszelkich procesów logistycznych jest naszą specjalnością, dlatego oferujemy nie tylko transport, ale też magazynowanie przewożonych towarów. Dysponujemy własnym magazynem, zdolnym do przechowywania oraz przeładunku materiałów. Jest to nowoczesny obiekt, w którym możliwe jest składowanie produktów spożywczych oraz farmaceutycznych, dzięki urządzeniom kontrolującym temperaturę oraz wilgotność powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Magazynowanie przewożonych towarów oferujemy w Polsce, ale także w innych europejskich krajach, dzięki współpracy z wieloma zagranicznymi firmami. W ramach prac magazynowych zapewniamy nie tylko bezpieczne i profesjonalne składowanie ładunków, ale też takie usługi jak etykietowanie przepakowywanie towarów jednostkowych, konfekcjonowanie, kompletowanie dostaw z pojedynczych egzemplarzy towaru, właściwie oznaczanie i zabezpieczanie towarów, a także obsługiwanie zwrotów. Regularnie sporządzamy również raporty magazynowe, zawierające informacje na temat jakości ładunków i ich ilości.

Stosujemy nowoczesne technologie oraz urządzenia, które optymalizują magazynowanie przewożonych towarów. Wykorzystujemy maszyny pakujące, urządzenia ułatwiające transport w pionie i w poziomie, a do prawidłowego kontrolowania stanów magazynowych używamy nowoczesnych systemy informatyczne. Stosowanie nowoczesnych technologii zapewnia wyższe standardy jakości, a także skraca czas niezbędny do wykonania określonych prac. Dzięki temu możemy zaoferować klientom najlepsze warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny poszczególnych usług.