Zamów transport
 • Transport drogowy międzynarodowy
 • Możesz nam zaufać


  Przyjmujemy 30000 zleceń rocznie
  Nasza flota to 65 najnowocześniejszych zestawów
  Zaufało nam ponad 100 przewoźników
  Statystyka obrazuje że można nam ufać
 • Centrum serwisowe

  SERWIS ANTRANS
 • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

  Współpracujemy z 300 kontrahentami
  Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
  Rocznie przewozimy 600000 ton
  Pokonujemy dystans 6 732 960 km

Znajomość wszelkich procesów logistycznych jest naszą specjalnością, dlatego oferujemy nie tylko transport, ale też magazynowanie przewożonych towarów. Dysponujemy własnym magazynem, zdolnym do przechowywania oraz przeładunku materiałów. Jest to nowoczesny obiekt, w którym możliwe jest składowanie produktów spożywczych oraz farmaceutycznych, dzięki urządzeniom kontrolującym temperaturę oraz wilgotność powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Magazynowanie przewożonych towarów oferujemy w Polsce, ale także w innych europejskich krajach, dzięki współpracy z wieloma zagranicznymi firmami. W ramach prac magazynowych zapewniamy nie tylko bezpieczne i profesjonalne składowanie ładunków, ale też takie usługi jak etykietowanie przepakowywanie towarów jednostkowych, konfekcjonowanie, kompletowanie dostaw z pojedynczych egzemplarzy towaru, właściwie oznaczanie i zabezpieczanie towarów, a także obsługiwanie zwrotów. Regularnie sporządzamy również raporty magazynowe, zawierające informacje na temat jakości ładunków i ich ilości.

Stosujemy nowoczesne technologie oraz urządzenia, które optymalizują magazynowanie przewożonych towarów. Wykorzystujemy maszyny pakujące, urządzenia ułatwiające transport w pionie i w poziomie, a do prawidłowego kontrolowania stanów magazynowych używamy nowoczesnych systemy informatyczne. Stosowanie nowoczesnych technologii zapewnia wyższe standardy jakości, a także skraca czas niezbędny do wykonania określonych prac. Dzięki temu możemy zaoferować klientom najlepsze warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny poszczególnych usług.

Znajdź nas na Facebooku

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017