Zamów transport
 • Transport drogowy międzynarodowy
 • Możesz nam zaufać


  Przyjmujemy 30000 zleceń rocznie
  Nasza flota to 65 najnowocześniejszych zestawów
  Zaufało nam ponad 100 przewoźników
  Statystyka obrazuje że można nam ufać
 • Centrum serwisowe

  SERWIS ANTRANS
 • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

  Współpracujemy z 300 kontrahentami
  Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
  Rocznie przewozimy 600000 ton
  Pokonujemy dystans 6 732 960 km

Firma ANTRANS powstała w 1993 roku. Nasze długoletnie doświadczenie w branży transportowej zaowocowało zdyscyplinowaniem i terminowością dostaw. Firmowy tabor dysponuje 150 jednostkami transportowymi Euro5 oraz Euro6 z naczepami o bardzo dobrych parametrach technicznych i eksploatacyjnych, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach drogowych. Aktualnie nasza Firma nabyła 10 nowych pojazdów Scania R410 zwiększając swoją flotę do 50 jednostek.

Pojazdy obsługiwane są przez profesjonalnie wyszkolonych kierowców, często przez obsady dwuosobowe, posiadające telefon komórkowy, oraz wymagane certyfikaty rzetelnego i uczciwego kierowcy niezbędne do przewozu ładunków wymagających szczególnego nadzoru.

Każdy transport jest chroniony polisą ubezpieczeniową OCP na kwotę 250.000 $. W przypadku uszkodzenia lub rabunku powierzonego towaru nasza Firma zajmuje sie cała procedura likwidacji danej szkody.  Wszystkie auta wyposażone są w system nawigacji satelitarnej GPS, który umożliwia monitorowanie pojazdu 24h/dobę. Na prośbę klienta możemy udostępnić pozycję samochodu.

Zarówno auta jak i kierowcy - w większości posiadają certyfikaty na przewóz towarów niebezpiecznych, ADR.

Współpracujemy z szeroka gamą odbiorców z całej Europy, a nasza ambicja i determinacja w dążeniu do perfekcji skłania nas do ciągłego poszerzania grona zadowolonych klientów. Zaufaniem obdarzyły nas między innymi takie firmy jak: SlovNaft, LG, Huta Celsa, Huta Bankowa, FM Group Italia, Fiat, Opel, Isuzu, Indesit oraz wiele, wiele innych. Ponadto nasza kompetencja i rzetelność przemawia za tym, że pośród Europejskich firm transportowych plasujemy się, jako główny przewoźnik w relacji między Polską a Włochami.

Jesteśmy gotowi zaproponować atrakcyjną ofertę dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb, umożliwiającym tym samym minimalizację kosztów Państwa działalności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ROZMÓW W CELU NAWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWEJ I OWOCNEJ WSPÓŁPRACY

 

Znajdź nas na Facebooku

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017