Zamów transport
  • Transport drogowy międzynarodowy
  • Możesz nam zaufać

    Przyjmujemy 30000 zleceń rocznie
    Nasza flota to 65 najnowocześniejszych zestawów
    Zaufało nam ponad 100 przewoźników
    Statystyka obrazuje że można nam ufać
  • Centrum serwisowe

    SERWIS ANTRANS
  • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

    Współpracujemy z 300 kontrahentami
    Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
    Rocznie przewozimy 600000 ton
    Pokonujemy dystans 6 732 960 km

Firma ANTRANS poszukuje kandydatów w nowo otwartym serwisie pojazdów ciężarowych w Dąbrowie Górniczej na stanowisko:

- mechanik
- blacharz

Wymagania:

·         Znajomość zagadnień motoryzacyjnych (budowy pojazdów oraz części samochodowych)

·         Zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku

·         prawo jazdy kat. B mile widziana kat. C

·         wykształcenie w zawodzie mechanika

·         Znajomości programów do diagnostyki usterek

Obowiązki:

·         Rozpoznawanie problemów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych

·         wykonywanie przeglądów okresowych samochodów ciężarowych, dostawczych oraz naczep

·         Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek

·         wymiana płynów, części eksploatacyjnych

Oferujemy:

·         interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         szkolenia

      ·        pracę zmianową

Mile widziane certyfikaty : SAF; HALDEX; WABCO; KNORR-BREMSE; BPW

Spedytor krajowy / międzynarodowy
miejsce pracy Olkusz / Katowice

Zakres obowiązków:
- Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych (eksport, import)
- Nadzór procesu transportu
- Budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy
- Pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników

Wymagania:
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z transportem międzynarodowym i krajowym
- Znajomość jednego z języków obcych (włoski, angielski, niemiecki, rosyjski, francuski)
- Doświadczenie w spedycji, w szczególności drogowej
- Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
- Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiazywania problemów
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń i pakietów biurowych
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki pracy w stabilnej firmie z tradycjami i rozpoznawalną marką w Polsce i Europie
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pracę z własnym nowoczesnym taborem
- Możliwość rozwoju zawodowego

Znajdź nas na Facebooku

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017