ANTRANS
ul. Wspólna 1c, 32-300 Olkusz
telefon: (32) 647 78 88
fax: (32) 647 78 80
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 • Transport drogowy międzynarodowy
 • Możesz nam zaufać


  Przyjmujemy 6000 zleceń rocznie
  Liczby mówią same za siebie
  Statystyka obrazuje że można nam ufać
 • Centrum serwisowe samochodów ciężarowych, przyczep oraz naczep

  SERWIS ANTRANS
 • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo


  Współpracujemy z 200 kontrahentami
  Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
  Rocznie przewozimy 83 200 ton
  Pokonujemy dystans 6 732 960 km
 • Transport TURCJA


  Rozpoczęliśmy transport towarów między Turcją a innymi krajami Europy.
  Co tydzień posiadamy tam 10 jednostek transportowych.
  Sprostamy wymaganiom każdej firmy oraz osób indywidualnych.
 • Certyfikat Wiarygodności Firmy


  Nasza Firma otrzymała CWB nadawanego na podstawie danych finansowych z roku 2013. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Bisnode Polska.

Witamy

Nasza firma gotowa jest zaproponować Państwu atrakcyjne propozycje współpracy w sferze transportu i logistyki.

Czytaj więcej

20 - lecie AntranS

20 lat minęło od momentu kiedy pierwsze auta ANTRANS w 1993r. wyjechały w trasę. Z tej okazji 31 sierpnia w naszej siedzibie odbyła się impreza urodzinowa.

Czytaj więcej

Kariera w Antrans

Mając na uwadze sukcesywny rozwój naszej działalności ciągle poszerzamy naszą kadrę o wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Czytaj więcej

Transport i spedycja Polska - Włochy

Bogate doświadczenie to jedna z wielu wyróżniających nas cech, gdyż naszą działalność wykonujemy już od ponad 20 lat. Nasza firma powstała w 1993 roku i początkowo skupiała się na transporcie krajowym, wykonując zadania przy użyciu trzech samochodów ciężarowych. Dziesięć lat później otrzymaliśmy licencję na wykonywanie przewozu zagranicznego, dzięki czemu w naszej ofercie znajduje się obecnie również transport drogowy międzynarodowy, jak i spedycja. Stale staramy się nawiązywać współpracę z nowymi przewoźnikami, którym proponujemy prowadzenie aut na terenie środkowej Europy, w tym na transie Polska - Włochy. Organizujemy też transport dla producentów, dotyczący między innymi towarów niebezpiecznych. Nasza flota transportowa uległa znacznemu rozbudowaniu przez lata działalności. Aktualnie w jej składzie znajduje się blisko dwieście różnych pojazdów, o znakomitych parametrach technicznych, zdolnych do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie auta są obsługiwane przez doświadczonych kierowców, mających certyfikaty uprawniające do przewozu ładunków, w tym wymagających szczególnej kontroli. Jest to niezbędne przy długich i trudnych trasach. Obszar naszego działania to nie tylko trasa Polska - Włochy, ale docieramy też do Turcji, Rosji, Ukrainy i Białorusi. Transport i spedycja międzynarodowa to główne dziedziny, którymi się zajmujemy, ale oferujemy też wiele usług dodatkowych, na przykład wynajem naczep czy pomoc serwisową. Transport drogowy międzynarodowy jest stale rozwijany, dzięki pomocy zagranicznych firm współpracujących z nami. Pozwala to zdobywać nowe doświadczenia, wiedzę, jak też rozszerzać pole działania. Jest to korzystne nie tylko dla nas, ale zwłaszcza dla naszych klientów, którym możemy zaoferować coraz lepsze jakościowo usługi.

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013