Zamów transport
 • Transport drogowy międzynarodowy
 • Możesz nam zaufać


  Przyjmujemy 30000 zleceń rocznie
  Nasza flota to 65 najnowocześniejszych zestawów
  Zaufało nam ponad 100 przewoźników
  Statystyka obrazuje że można nam ufać
 • Centrum serwisowe

  SERWIS ANTRANS
 • Jakość, terminowość i bezpieczeństwo

  Współpracujemy z 300 kontrahentami
  Specjalizujemy się w transporcie Polska - Włochy
  Rocznie przewozimy 600000 ton
  Pokonujemy dystans 6 732 960 km

       Firma Antrans ma swoją siedzibę w Olkuszu, między Katowicami, a Krakowem. (woj. Małopolskie). Nazwa przedsiębiorstwa to połączenie dwóch pierwszych liter imienia założycielki - Anny Pacia oraz słowa TRANSPORT - które w najogólniejszy sposób przedstawia branżę, w której działamy - transport drogowy.

                Antrans istnieje już od 1993 roku, przez niemal dwadzieścia pięć lat firma znacząco poszerzyła swoją ofertę. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie transportem krajowym przy posiadaniu trzech samochodów ciężarowych marki VOLVO F12, RENAULT MAJOR, LIAZ. Dziesięć lat później - w 2003 roku, otrzymaliśmy licencję na realizację międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy. Wejście na rynek międzynarodowy zapoczątkował dynamiczny rozwój naszej firmy. W tym samym roku posiadaliśmy już kolejne dziesięć samochodów ciężarowych marki DAF. Od 2004 roku, kiedy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, postawiliśmy na transport drogowy międzynarodowy - dostawy wewnątrz unijne głównie pomiędzy krajami Europy Zachodniej. Specjalnością Antrans pozostają przewozy całosamochodowe.

 

Czytaj więcej...

 

Znajdź nas na Facebooku

Zapytania ofertowe

W związku z realizacją projektu „Podniesienie konkurencyjności firmy Antrans Anna Pacia poprzez wprowadzenie nowych usług w wyniku budowy wielofunkcyjnej bazy transportowej oraz zakup nowych środków trwałych” finansowanego w ramach Śląskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I „Badania i rozwójtechnologiczny (B+R), innowacje i przedsiębiorczość”, Działanie 1.2. „Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP”, Poddziałanie 1.2.4. „Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa”.
Zapytania ofertowe znajdują się pod tym linkiem

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017