Zamów transport

Krajowy Instytut Prawa Gospodarczego

 

Chciałabym poddać pod rozwagę współpracę z Krajowym Instytutem Prawa Gospodarczego z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 87.

Wskazana firma przyjmując zlecenia windykacji przesyła do zatwierdzenia umowę z bardzo niekorzystnymi warunkami . Działania KIPG są bardzo standardowe nie wyróżniają się niczym spośród innych firm windykacyjnych, mając na celu egzekwowanie należności ograniczają się do pisma i kontaktu z dłużnikiem co nie jest niczym szczególnym w konsekwencji czego ich działania nie są skutecznie.

 Widząc bezskuteczne działania KIPG samodzielnie podjęliśmy bezpośrednie rozmowy z dłużnikiem , które okazały się dużo bardziej efektowne niż te wykonane przez pracowników windykacji KIPG.

Nasze rozmowy skutecznie doprowadziły do zakończenia sprawy i zapłaty ustalonej należności w oparciu o ugodę  co pozwoliło nam zawrzeć porozumienie. Dłużnik w swej niewiedzy powiadomił firmę windykacyjną  o fakcie przesyłając im korespondencję między nami. KIPG sięgając do zapisów umowy obciążyło nas jako zleceniodawcę prowizją od całej kwoty zgłoszonej tj. 1200 euro ( mimo że jej nie uzyskaliśmy)  uznając wynik zapłaty części zadłużenia za swój sukces. Otrzymaliśmy FV do zapłaty należności będącej prowizją od kwoty zgłoszonej tj. 1200 euro do windykacji a nie od rzeczywiście wpłaconej  tj.300 euro.

 

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą , proszę zwrócić szczególną uwagę na

 

§7 pkt1. Cytuje: „ z tytułu prowadzenia usług windykacyjnych Zleceniobiorcy przysługuje wynagrodzenie prowizyjne liczone od wszystkich wpłat dokonanych przez dłużnika w okresie od momentu zlecenia windykacji, do czasu zakończenia zlecenia, z zastrzeżeniem §7 ust.5

tj. włata dokonana przez dłużnika w tracie prowadzonych działań windykacyjnych, a także w kresie 60 dni od zakończenia postępowania polubownego, uważana jest za efekt pracy Zleceniobiorcy skutkuje obowiązkiem zapłaty wynagrodzenia prowizyjnego.

 

 

 

 

Antrans Group Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjno – transportową, działającą na rynku usług TSL od ponad 20lat . Konkurencja na rynku usług tej branży jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów, ale również do uprzedzania ich życzeń. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta kierując się jego sugestiami i wybierając optymalne rozwiązania logistyczne. Realizując usługi spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo dostaw.


Stale rosnące wymagania klientów firmy powodują sukcesywny rozwój firmy dlatego do naszego biura poszukujemy Specjalista ds. windykacji / kontroli należności

 

Specjalista ds. windykacji / kontroli należności

 

 

OBOWIĄZKI:

·         Klasyfikacja wierzytelności klientów biznesowych

·         Obsługę biur informacji gospodarczej (BIK, KRD);

·         Monitorowanie należności

·         Zapewnienie wsparcia dla jak najefektywniejszej windykacji

·         Kontakt telefoniczny z dłużnikami w celu negocjowania terminów i kwot spłaty zadłużenia

·         Współpracę z innymi działami firmy

·         Raportowanie bieżącej pracy i skuteczności prowadzonych działań

·         Współpraca z prawnikiem

 

WYMAGANIA:

·         wykształcenie minimum średnie

·         komunikatywność, asertywność oraz umiejętności negocjacyjne

·         opanowanie i odporność na stres

·         bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·         umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie

 

OFERUJEMY:

·         Pracę w dobrze rozpoznawalnej i stabilnie rozwijającej się firmie

·         Dużą samodzielność i elastyczność w działaniu

·         Umowę o pracę

·         Stabilne warunki zatrudnienia

·         Pracę w młodym, dynamicznym zespole

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

·         Niezbędne narzędzia do pracy

·         Możliwość rozwoju (kursy, szkolenia)

 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku proszone są o przesłanie CV na adres mailowy:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,

poz. 926, ze zm.)"

 

 

Znajomość wszelkich procesów logistycznych jest naszą specjalnością, dlatego oferujemy nie tylko transport, ale też magazynowanie przewożonych towarów. Dysponujemy własnym magazynem, zdolnym do przechowywania oraz przeładunku materiałów. Jest to nowoczesny obiekt, w którym możliwe jest składowanie produktów spożywczych oraz farmaceutycznych, dzięki urządzeniom kontrolującym temperaturę oraz wilgotność powietrza wewnątrz pomieszczenia.

Magazynowanie przewożonych towarów oferujemy w Polsce, ale także w innych europejskich krajach, dzięki współpracy z wieloma zagranicznymi firmami. W ramach prac magazynowych zapewniamy nie tylko bezpieczne i profesjonalne składowanie ładunków, ale też takie usługi jak etykietowanie przepakowywanie towarów jednostkowych, konfekcjonowanie, kompletowanie dostaw z pojedynczych egzemplarzy towaru, właściwie oznaczanie i zabezpieczanie towarów, a także obsługiwanie zwrotów. Regularnie sporządzamy również raporty magazynowe, zawierające informacje na temat jakości ładunków i ich ilości.

Stosujemy nowoczesne technologie oraz urządzenia, które optymalizują magazynowanie przewożonych towarów. Wykorzystujemy maszyny pakujące, urządzenia ułatwiające transport w pionie i w poziomie, a do prawidłowego kontrolowania stanów magazynowych używamy nowoczesnych systemy informatyczne. Stosowanie nowoczesnych technologii zapewnia wyższe standardy jakości, a także skraca czas niezbędny do wykonania określonych prac. Dzięki temu możemy zaoferować klientom najlepsze warunki współpracy, w tym atrakcyjne ceny poszczególnych usług.

ANTRANS GROUP Sp. z o.o.

Poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E
na zestawy plandekowe w transporcie międzynarodowym

 

Naszym pracownikom oferujemy:

·         Stałą pracę w dużej, stabilnej firmie transportowej

·         Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         Trasa na relacji Polska-Włochy-Polska

·         Nowoczesny tabor

·         Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie 

 

Od kandydatów oczekujemy:

·         Prawa jazdy kat. C+E

·         Posiadania świadectwa kwalifikacji wraz z kursem na przewóz rzeczy

·         Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów typu ciągnik siodłowy lub zestaw w ruchu międzynarodowym (minimum 2lata)

·         Pełnego zaangażowania w pracę

Zainteresowanych kierowców prosimy o przesłanie CV.

 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

POZDRAWIAMY,
ZAŁOGA ANTRANS!

Zobacz
Odbiór DAF'ów 2017